محل تبلیغات شما
۱- چرا رای بدهیم؟
"ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم"خدا سرنوشت قومی را تغییر نمی‌دهد مگر زمانی که خودشان تصمیم بگیرند که سرنوشتشان را تغییر دهند.
۲- من وقتی نمی‌دانم به چه کسی رای بدهم باید چکار کنم؟ "فاسئلوا اهل الذکر ان کنتم لا تعلمون" از اهلش بپرسید.
۳- اگر پرسیدم و دیدم هر کسی از پیش خودش اخباری میدهد و تحلیلی میکند آن وقت چه کنم؟نگاه کن به شخصی که خبر میدهد که آیا عادل است یا فاسق؛ قرآن می‌فرماید: "هرگاه فاسقی برای شما خبری آورد در مورد آن تحقیق کنید"
۴- اگر در جامعه موقع تبلیغات موجی ایجاد شد چه کنم؟"و لا تتبعان سبیل الذین لا یعلمون"راه کسانی را که علم ندارند پیروی نکن
۵- چگونه افراد را تشخیص دهیم؟ به دنبال کسانی که از چاپلوسی و تعریف و تمجید لذت می‌برند نروید.
قرآن می‌فرماید : "یحبون ان یحمدوا بما لم یفعلوا"دوست دارند به خاطر کارهایی که در حیطه وظایف آنها بوده و انجام نداده‌اند مورد ستایش قرار گیرند.
۶- به چه کسی رای بدهیم؟ به کسی رای بدهیم که از  سرزنش هیچ ملامتگری نمی‌هراسد."ولا یخافون لومه لائم"

پاسخ به شبهات غدیر

پاسخ به شبهات غدیر2

نتایج آزمون ورودی حوزه‌های علمیه1398

کسی ,رای ,لا ,قرآن ,ان ,میدهد ,کسی رای ,را تغییر ,به چه ,رای بدهیم؟ ,قرآن می‌فرماید

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آنتی ویروس نیوز puycharpoca سرای دانش آموز Maria's info دل نوشته های سید رضا قانون مدیر مسئــول مجله دل های دست دوم onualpasi perthorndathat برند سازی ، تبلیغات اینترنتی Rosemary's game وبلاگ فرهنگی مذهبی کنگاور